KONST / Litografier / Litografier 14023406
nr 1402 3406
Litografier
JB. Debret, viagem, Brasil, Paris 1954, i mapp. , oramad. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 7 juni 2021
kl 18:39:54
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)